PHP Developer (Symfony)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2023-05-24

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej
  • Różnorodność technologiczną projektów
  • Dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość zdobycia bogatego rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy, zgrany zespół, pakiet benefitów, szkolenia i dobrą kawę

Informacje o projekcie:

  • Branża: Media/Ad/Marketing/
  • Lokalizacja biura: Warszawa
  • Praca zdalna: tak, hybryda, stacjonarnie
  • Stack. techniczny: PHP 7, Symfony 5, PostgreSQL, MySQL Vue.js, Linux
  • Język projektu: Polski
  • Budżet: Mid PHP Dev 8-14 000 PLN net + VAT, B2B,

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział we wprowadzaniu nowych funkcjonalności,
  • Współtworzenie i rozwijanie elementów naszych projektów we współpracy z zespołem,
  • Dbanie o jakość kodu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7 oraz OOP
  • Znajomość frameworka Symfony 4/5
  • Znajomość HTML, CSS i JS, Vue.js -mile widziane
  • Minimum 2 letnie doświadczenie z komercyjnymi projektami w PHP i Symfony