PHP Web Developer (Symfony)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-16

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Umowę o pracę / zlecenie / B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy (Core'owe godziny pracy to 11:00-15:00)
  • Praca w zespole liczącym 4-6 osób (Business Owner, Web Developer, Senior Developer/Architekt, Business Partner)
  • Środowisko pracy:
    • laptop +2 monitory
    • systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac
    • open space z oddzielnym miejscem dla zespołu / w krótkim czasie osobne biuro
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w luźnej atmosferze i udział w wymagających projektach
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Kartę sportową Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
  • Hektolitry kawy! :)

Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych w PHP
  • Integracja z API dla największych przedstawicieli z branży finansowej
  • Rozwój i utrzymanie już działających aplikacji
  • Codzienna współpraca z zespołem projektowym i/lub utrzymaniowym IT
  • Bliskie współdziałanie z zespołem front-endowym
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu
  • Praca w metodyce Agile
  • Codzienna praca z technicznym PM'em po stronie Klienta

Wymagania:
  • Samodzielność na danym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5+ oraz baz danych MySQL,
  • Praktyczna znajomość frameworka Symfony 2+,
  • Znajomość JavaScript
  • Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego, OOP i MVC,
  • Podstawowa znajomość i doświadczenie w pracy z Git,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych

Mile widziane:

  • Znajomość Node.js
  • Znajomość Golang