Programista aplikacji mobilnych - iOS developer

Data utworzenia: 2016-04-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych o zasięgu międzynarodowym
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań wraz z innymi zespołami

 Nasze super wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie w tworzenia oprogramowania na platformę iOS
  • Znajomość języka Objective-C
  • Biegła znajomość UIKit
  • Znajomość iPhone SDK
  • Doświadczenie w procesie publikacji i konfiguracji aplikacji w AppStore
  • Doświadczenie w pracy z system kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Znajomość Swift oraz Xcode
  • Dobra znajomość Core Data
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Chęć nauki, rozwoju i dzielenia się wiedza
  • Pasja do pracy
  • Praca zespołowa

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Praca z popularami BaaS typu Parse/Firebase

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów