Programista Delphi

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Opis stanowiska:

• praca nad systemem WMS

• projektowanie i rozwój oprogramowania w Delphi oraz C#

• obsługa baz danych z wykorzystaniem języka SQL

• modyfikacja systemów na potrzeby nowych wdrożeń

• sporządzanie dokumentacji i sprawozdań

Wymagania:

• wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym

• znajomość języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL

• umiejętność programowania w Delphi oraz C#

• dobra znajomość języka angielskiego

• umiejętność rozwiązywanie problemów poprzez znalezienie najprostrzego rozwiązania dla osiągnięcia celu

• sporządzanie dokumentacji i specyfikacji

• dobre umiejętnośći interpersonalne w kontaktach z klientami

• gotowość do wyjazdów na wdrożenia ok. 1 tydzień / 3 miesiące

• umiejętność pracy samodzielnie i w zespole

Nasz klient oferuje:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pracę w młodym, dynamicznym zespole

• mozliwość rozwoju i szkoleń

• pracę przy ciekawych projektach

• bardzo dobre warunki i atmosferę pracy