Programista Java - JEE / J2EE

Data utworzenia: 2016-10-29

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę
  • tworzenie nowych systemów na potrzeby klienta
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu
  • tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji

 Wymagania:

  • dobra znajomość poparta doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania w technologii JEE/J2EE
  • znajomość Swing, Maven, Hibernate, Hudson, Git, SVN oraz narzędzi Eclipse
  • znajomość usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii:
    • XML Schema,
    • WSDL,
    • JAXB,
    • JAX-WS
  • znajomość serwerów aplikacyjnych JBOSS
  • znajomość SQL oraz zagadnień bazodanowych

 Mile widziane:

  • znajomość języka programowania PHP oraz HTML5
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych
  • znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii