Programista Java - R&D

Data utworzenia: 2016-11-01

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z wiodących na rynku firm informatyczno-doradczych, specjalizującej się w rozwiązaniach IT wspierających zarządzanie strategią i wydajnością oraz zarządzaniu procesami szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Tworzenie nowych rozwiązań informatycznych dla klienta wewnętrznego
  • Analizowanie oraz implementowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu Business Process Management
  • Ścisła współpraca z jednostkami R&D oraz programistami za granicą

 Nasze wymagania:

  • Chęć tworzenia rozwiązań informatycznych opartych o następujące technologie:
    • JAVA
    • JavaScript
  • Otwarty umysł w analizowaniu różnych technologii i rozwiązań webowych
  • Gotowość do sporadycznych niedługich podróży do Europy Zachodniej - głównie Wiedeń i Berlin
  • Zainteresowanie nowymi technologiami przekładające się na zaangażowanie w pracę w projektach
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość:
    • HTML 5.0,
    • CSS,
    • ExtJS
    • umiejętności w projektowani GUI.

 Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Odpowiednie wynagrodzenie, umowę o pracę na czas nieokreślony lub inne elastyczne formy zatrudnienia (na życzenie Kandydata)
  • Udział w ambitnych projektach
  • Zmotywowane, międzynarodowe środowisko pracy