Programista Java / Scala

Data utworzenia: 2016-04-09

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • współpraca z doświadczonym zespołem w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu nowatorskich systemów IT/FX Trading
  • analiza wymagań i projektowanie optymalnych, skalowalnych rozwiązań
  • implementacja i przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • serwisowanie nowo tworzonych aplikacji

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyka, matematyka, fizyka, astronomia lub pokrewne) lub min. rok doświadczenia komercyjnego w obszarze IT
  • biegła znajomość min. jednego z języków: Java, Scala, C#
  • znajomość podstaw algorytmiki i podstawowych struktur danych
  • umiejętność pracy w IDE: Eclipse / Netbeans / IntelliJ IDEA
  • użytkowa znajomość technologii: Maven + SVN lub pokrewnych
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju i poznawania najnowszych technologii IT (grid computing)

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość paradygmatów programowania obiektowego
  • znajomość paradygmatów programowania funkcyjnego
  • zainteresowania dot. systemów czasu rzeczywistego i systemów rozproszonych
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów z różnorodnego zakresu dziedzin

 Firma oferuje:

  • możliwość poznania najnowszych technologii rozproszonych takich, jak:
  • Twitter Storm, Apache Cassandra, LinkedIn Kafka, MQ
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia programistycznego i projektowego od najlepszych specjalistów IT
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet świadczeń pozapłacowych