Programista Java z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

Data utworzenia: 2016-04-05

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego Klienta, jednego z największych banków w Europie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

 Realizowane zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji stworzonych w języku Java
  • Utrzymanie aplikacji Java w środowiskach testowych, developerskich i produkcyjnych
  • Automatyzacja procesu testowania aplikacji
  • Tworzenie specyfikacji technicznych aplikacji i rozwiązań projektowych

 Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Java
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii HTML, JSP, Servlet
  • Umiejętność tworzenia zapytań i programowania w języku SQL
    • Doświadczenie z zakresu optymalizacji baz danych
    • Indeksacja,
    • Optymalizacja kodu
  • Doświadczenie w pracy z metodologią SCRUM
  • Wykształcenie Wyższe techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole

 Dodatkowe atuty:

  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość frameworków

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zespole opartą o zasady partnerstwa i współpracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej