Programista JavaScript (Angular)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-16

Ogłoszenie w: Gliwice

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość Angular, TypeScript (konieczne)
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia GUI
  • Praktyczna znajomość narzędzi kontroli wersji: Git, SVN
  • Podstawowa znajomość Gitlab/Jenkins

Mile widziane:

  • Znajomość technologii w warstwie integracji: WebService, RESTfull services (Swagger lub Raml)
  • Doświadczenie w Adobe Flex, Action Script, PureMVC

Masz doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku JavaScript, bardzo dobrze znasz Angular(TypeScript) i chcesz dalej rozwijać się w zespole doświadczonych ekspertów? Chcesz poznać zintegrowany system informatyczny, z którego korzysta w Polsce ponad 400 placówek ochrony zdrowia? A może chcesz być blisko nowatorskich rozwiązań na polskim i światowym rynku medycznym i mieć wpływ na ich wdrażanie oraz pracować w nowych technologiach? Jeśli to brzmi ciekawie – zaaplikuj i poznaj szczegóły.

Twoje zadania:

  • Programowanie w języku JavaScript
  • Realizacja projektów IT zgodnie z potrzebami organizacji
  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu
  • Dokumentacja tworzonych rozwiązań
  • Praca w metodykach zwinnych