Programista .NET (C#, SQL) z biegłym jęz. angielskim

Data utworzenia: 2017-02-14

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy IT z siedzibą główną w Katowicach szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie, implementacja, rozwój i utrzymywanie systemów informatycznych
  • Praca związana z bazami danych MS SQL
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji
  • Udział w testowaniu aplikacji
  • Praca w międzynarodowym środowisku

 Nasze wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu .NET
  • Dobra znajomość C#
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość technologii Microsoft Visual Studio, Design patterns
  • Znajomość technologii Web Services: REST i/albo SOAP API
  • Chęci do rozwoju i uczenia się nowych technologii
  • Samodzielność w działaniu oraz myślenie ukierunkowane na rozwiązywanie problemów
  • Zaangażowanie

 Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie z integracją systemów;
  • Doświadczenie przy rozwoju SQL;
  • Znajomość bądź chęć poznania technologii HTML5, CSS, JavaScript oraz nowszych framewok'ów jak: Angular, React, Knockout albo Redux itp.
  • Doświadczenie pracy w Scrum
  • Znajomość technologii JIRA, Git.

 Oferujemy:

  • Sprawny proces rekrutacyjny i szybkie decyzje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy - Umowa o pracę lub B2B
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport).