Programista .Net (C#) - Visual Studio .NET

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie, rozwój i wsparcie aplikacji przy użyciu technologii Microsoft
  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań WorkFlow
  • Bliska współpraca z klientem

 Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość technologii ASP.NET - preferowany język C#
  • Znajomość HTML, CSS i Javascript w tym biblioteka jQuery
  • Dobrej znajomości Microsoft SQL Server oraz języka T-SQL
  • Znajomość środowiska Visual Studio .NET

 Mile widziane:

  • Umiejętność programowania składników WebPart dla SharePoint
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do zarządzania kodem - TFS
  • Znajomość Microsoft Office Forms Server i InfoPath
  • Znajomość enterprise library i ASP.NET MVC
  • Znajomość j. ang. na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej i rozmowę z osobami technicznymi

 Proponujemy:

  • Interesująca praca nad ciekawymi technologicznie projektami
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych - praca z najnowszymi technologiami
  • Miła atmosfera w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Umowa o pracę (lub firma-firma) w firmie mającej stabilną pozycję na rynku.
  • Atrakcyjne warunki finansowe