Programista

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-02-28

Ogłoszenie w: Nowy Sącz

Kogo szukamy?

Obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie i programowanie systemu sterowania pojazdem trakcyjnym TCMS (Train Control and Monitoring System)
  • uruchamianie i walidacja systemu
  • nadzór nad działaniem systemu TCMS w pojeździe
  • przygotowanie dokumentacji technicznej systemu TCMS
  • przygotowywanie instrukcji eksploatacyjnych pojazdu w zakresie programowania
  • udział w procesach certyfikacji pojazdów

Wymagania:

  • wykształ­ce­nie wyż­sze tech­niczne – informatyka, elek­tro­tech­nika, mechatronika lub pokrewne
  • solidna wie­dza z obszaru elektryki lub/ i energoelektroniki
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • znajomość magistral komunikacyjnych CAN Open 2.0, WTB, MVB, Ethernet
  • umiejętność programowania w języku C++ oraz baz danych SQL przynajmniej na poziomie podstawowym
  • znajomość zagadnień z zakresu programowania w językach obiektowych
  • podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
  • znajomość norm PN-EN 50128 oraz  PN-EN 50126 i  PN-EN 50129
  • umie­jęt­ność obsługi kom­pu­tera, w tym dobra zna­jo­mość Auto­Cad, MS Office
  • mile widziana zna­jo­mość oprogramowania SEE Electrical Ekspert
  • dobra zna­jo­mość języka angielskiego lub niemieckiego
  • kreatywność

Oferujemy:

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • kursy językowe
  • system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.