Programista PHP - framework Symfony

Data utworzenia: 2016-01-29

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Programowanie i implementowanie aplikacji internetowych,
  • Przygotowywanie logiki i architektury aplikacji,
  • Analiza wymagań funkcjonalnych,
  • Praca w zespole programistów,
  • Raportowanie postępu realizacji prac.

 Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5 i programowania obiektowego,
  • Znajomość Symfony framework,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
  • Znajomość HTML, CSS i JavaScript w tym jQuery,
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewnych.

 Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę,
  • Dużą samodzielność,
  • Możliwości rozwoju.

 Inne:

Chcesz pracować na tym stanowisku bo:

  • Lubisz programować
  • Wiesz co to jest algorytm i jak go zakodować
  • Tworzenie nowego kodu dla Ciebie wielka frajda