Programista systemowy / Developer (Departament Rozwoju Systemów Informatycznych)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-13

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5K - 10K na rękę w zależności od doświadczenia)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (płatny urlop i L4)
  • Cenimy zaangażowanie, wyniki, kreatywność :) Za to możesz liczyć na premię!
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia rozwojowe, certyfikowane, warsztaty specjalistyczne, konferencje branżowe
  • Przyjazną i partnerską atmosferę
  • Praca w Łodzi lub Stargardzie

Obowiązki:
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie specyfikacji wymagań systemowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i oprogramowania
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość jednego z języków programowania: Java lub C#
  • Doświadczenie w analizie wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych
  • Zdolności analitycznego myślenia połączonego z umiejętnością samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Minimum 2 lat doświadczenia

Mile widziane:

  • Znajomość BPMN / UML
  • Doświadczenie w pracy z zakładami bukmacherskimi