Programista

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy

Obowiązki:

  • Rozwój systemu wspomagającego zarządzanie projektami
  • Projektowanie, implementacja, dokumentowanie, testowanie nowych funkcjonalności systemu
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania
  • Pomoc w diagnostyce i usuwaniu usterek

Wymagania:

  • Minimum 2 –letnie komercyjne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość co najmniej jednego z wybranych języków programowania: .NET/C#, Java, C/C++
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość SQL (w tym optymalizacja zapytań)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość JavaScript