Projektant T-SQL ze znajomością Java

Data utworzenia: 2017-02-07

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, duzej firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania i outsourcingiem IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Rozwijanie logiki biznesowej w procedurach składowanych T-SQL
  • Weryfikacja wymagań biznesowych
  • Optymalizacja oraz projektowanie zapytań oraz struktur danych
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

 Oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi serwera MS SQL oraz T-SQL
  • Podstawowa znajomość języka programowania Java
  • Znajomość od strony programistycznej środowisk operacyjnych Linux lub Windows
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • imprezy integracyjne
  • miła atmosfera pracy