Ruby on Rails Developer (18 000 PLN "na rękę')

Data utworzenia: 2016-09-20

Ogłoszenie w: Warszawa

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Rozwijanie platformy bookingowej adresowanej do branży spa/wellnes
  • Pracę w zespole 5 doświadczonych developerów
  • Projektowanie nowych rozwiązań
  • wywieranie realnego wpływy na kierunek w którym podąża projekt

 Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenie w pracy z Ruby i Ruby on Rails
  • Doskonałej znajomości RoR 4.2
  • Znajomości najnowszych wzorców (presenters i service objects)
  • Zorientowania w strukturach asynchronicznych (scenariusz wzmożonego eksportu, message passing)
  • Umiejętności pracy z PostgreSQL również za pośrednictwem ActiveRecord's
  • Znajomości Redisa
  • Znajomości JavaScript z jQuery i Lodashem na ESLint
  • Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością kodu ES6 przy użyciu Reacta i architektury Flux
  • Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością mikro-serwisów
  • Znajomość zewnętrznych API
    • AWS
    • Twilio
    • Mandrill
    • Heroku
  • Znajomości AJAX
  • Znajomości JSON
  • Umiejętności budowy narzędzi do monitorowania i raportowania
  • Dobrych zdolności komunikacyjnych

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Elixir (rozważany do wprowadzenia w projekcie)

 Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie na poziomie 18 000 PLN netto (możliwe wyższe, jeśli oczekiwania są poparte odpowiednimi umiejętnościami)
  • Wsparcie New Relic przy optymalizacji osiągów
  • Wsparcie Code Climate przy pracy nad Ruby (Robocop) i JavaScript (ESLint)
  • Możliwość prototypowania nowych rozwiązań mogących rozwinąć projektowych
  • Greenfieldowy projekt bez legancy code
  • Pakiet relokacyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo dobrze zlokalizowane nowoczesne biuro
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Konferencje, szkolenia i warsztaty zgodne z zainteresowaniami
  • Śniadania, napoje i dni z warzywami, owocami lub ciastem
  • Zajęcia językowe
  • Świetnie wyposażoną bibliotekę techniczną
  • Relaxroom z konsolą, dartami itd.