Ruby on Rails Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2023-06-04

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Co oferujemy?

  • Stabilny projekt z wynagrodzeniem do 135 PLN netto/h + VAT na B2B
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Specjalistyczne wdrożenie do projektu
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

Projekt zakłada wsparcie zespołu wdrażającego platformę Decidim, czyli otwartego oprogramowania opierającego się na frameworku Ruby on Rails.

Docelowi deweloperzy będą ściśle współpracować z zespołem wdrożeniowym platformy Decidim.
Przed rozpoczęciem prac programistycznych zapewniamy spejalistyczne wdrożenie do specyfiki środowiska programistycznego Decidim przez Kierownika Programistów.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Uczestnictwo w projektowaniu oprogramowania
  • Programowanie nowych funkcji
  • Tworzenie testów
  • Code review
  • Bug fixing
  • Testy manualne
  • Opracowywanie dokumentacji

Must have:

  • 2+ lat doświadczenia w pracy programistycznej w projektach frontendowych opartych na Ruby i HTML5
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym