Senior Java Developer

Data utworzenia: 2016-12-19

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego klienta w celu wzmocnienia zespołu usług, do polskiego oddziału firmy poszukujemy pilnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój juz istniejącego projektu oraz za przydział zadań w małym zespole

 Od Kandydata oczekujemy:

  • 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji JAVA w środowisku webowym
  • Projektowanie rozwiązań technicznych
  • Chęć rozwoju zawodowego i doskonalenie włąsnych umijętnośći
  • Otwartość i komunikatywność
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

 Mile widziane:

  • Znajmomość SPRING-a
  • Znajmość MongoDB
  • Znajmość AngularJS

 Oferujemy:

  • Odpowiedzialne, różnorodne i ciekawe zadania realizowane w nowoczesnych technologiach przy dynamicznie rozwijającym się projekcie
  • Pracę w firmie z potencjałem rozwojowym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, międzynarodowym zespole