Senior node.js Engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-13

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Co oferujemy?

  • Niekorporacyjną atmosferę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Budżet na refundację sprzętu,
  •  Możliwość wyjazdów i pracy zespołem w USA.

Główne zadania:

  • Entuzjastyczne i otwarte podejście do budowania nowych aplikacji, współpraca z zespołem rozproszonym.
  • Silny nawyk pisania jasnego, sprawdzalnego i możliwego do utrzymania kodu.

Czego oczekujemy?

  • Solidnego doświadczenia w budowaniu aplikacji sieciowych backendu przy użyciu Node.js,
  • Dokładnego zrozumienia protokołów i standardów internetowych (HTTP, REST, HTML5 itp.),
  • Praktycznego doświadczenia w zakresie ekstrakcji danych i agregacji z różnych źródeł,
  • Zaawansowaną praktyczną znajomość JavaScript po stronie serwera oraz jego narzędzi i bibliotek,
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (współpraca z międzynarodowym team'em),
  • Doświadczenie z TypeScript, Docker i AWS będzie dodatkowym atutem.