Senior PHP Developer (Symfony, AWS)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o B2B z płatnym urlopem (26 dni) lub umowę o pracę
  • Dołączenie do 7 osobowego zespołu
  • Pracę w Centrum Krakowa, w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Udział w interesujących projektach
  • Stałe godziny pracy: 10:00 - 18:00
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Wyjazd do Londynu w celu poznania reszty zespołu
  • Możliwość szkoleń w zależności od potrzeb

Obowiązki:
  • Dołączenie do długoterminowego projektu, zakładającego zbudowanie systemu do zarządzania wynajmem luksusowych łodzi
  • Tworzenie systemów CMS i CRM, API, które będą stanowić szkielet interaktywnych instalacji oraz doświadczeń z zakresu VR
  • Wdrażanie stworzonych systemów na infrastrukturze AWS, wpierw wewnętrznie a następnie na serwerach produkcyjnych
  • Utrzymywanie istniejącego kodu i infrastruktury
  • Rozdzielanie obowiązków, zarządzanie zespołem

Wymagania:
  • Symfony 2.8 i 3.4 oraz Doctrine ORM
  • MySQL oraz zapytania SQL
  • Restful API design
  • Znajomość i swobodne poruszanie się w AWS
  • Git i koncepcje kontroli wersji
  • Biegła znajomość języka angielskiego