Senior Software Engineer / Systemy wbudowane - C/C++

Data utworzenia: 2016-12-01

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • programowanie systemów wbudowanych
  • programowanie w językach C/C++, C#
  • tworzenie sterowników urządzeń peryferyjnych
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu programistów

 Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletnie doświadczenie - niekoniecznie komercyjne - w programowaniu systemów wbudowanych - Embedded Systems,
  • bardzo dobrą znajomość C/C++ i podstawową assemblera,
  • umiejętność programowania sterowników urządzeń peryferyjnych (i2c, spi, adc, dma)
  • programowanie w języku C/C++
  • umiejętność tworzenia aplikacji dla Windows CE z użyciem .NET i C#
  • chęć poszerzania wiedzy w zakresie technologii GPRS, GPS, protokołu TCP/IP, architektury ARM, elektroniki cyfrowej oraz umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi:
    • multimetr,
    • oscyloskop,
    • analizator stanów.