Software Development Engineer in Test

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta - jednego z globalnych Liderów na rynku bezpieczeństwa IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Realizowane zadania:

Praca Inżyniera Testów sprowadza się do tworzenia oraz implementacji wydajnych strategii testowych a także na dostarczaniu rzetelnych, skalowalnych i wysokiej jakości rozwiązań. Praca na tym stanowisku opiera się na ścisłej współpracy z pozostałymi członkami zespołu w celu ulepszania funkcjonowania systemu. Inżynier Testów ma również możliwość identyfikowania oraz usuwania defektów z produktu, dzięki czemu bezpośrednio przyczynia się do podniesienia jakości.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość języków:
    • C++
    • Python
  • Znajomość narzędzi:
    • WinDbg
    • Git
    • JIRA
    • Confluence
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość innych języków skryptowych
  • Znajomość assemblera: INTEL x86 / x64 & AMD64 w obu wersjach: 32 i 64 bit

 Proponujemy:

  • Pakiet medyczny, karta multisport
  • Premie uznaniowe
  • Obiady oraz napoje dla pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy językowe
  • Szkolenia i konferencje zagraniczne