Specjalista ds. automatyki użytkowej

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego klienta, lidera na rynku produkcyjnym poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Opis stanowiska:

  • Montaż urządzeń elektronicznych
  • Konfiguracja i administrowanie siecią TCP/IP, L2 / L3
  • Wdrażanie systemów alarmowych i monitoringowych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość technologii montażu urządzeń elektronicznych
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność administrowania siecią TCP/IP
  • Zaawansowana praktyczna znajomość sieci L2 / L3
  • Znajomość i umiejętność wdrażania systemów alarmowych i monitoringowych
  • Podstawowa znajomość wiedzy i doświadczenia związanego z testowaniem IT
  • Wiedzy z zakresu elektroniki cyfrowej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego - słownictwo techniczne
  • Umiejętności praktycznego, analitycznego i twórczego myślenia
  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych na okres do 7 dni
  • Umiejętności handlowe
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki:
    • Elektronika
    • Automatyka i Robotyka
    • Elektrotechnika
    • Informatyka
    • Teleinformatyka

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość przepisów BHP oraz uprawnienia elektryczne

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego