Specjalista ds. hurtowni danych

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta, dużej firmy telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisku:

miejsce pracy: Wrocław

 Zakres obowiązków:

  • Modelowanie danych, testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań BI
  • Wsparcie członków zespołu wiedzą techniczną i biznesową z zakresu BI
  • Tworzenie, modyfikacja i optymalizacja procesów przetwarzania danych
  • Integracja danych zewnętrznych i wewnętrznych

 Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w SQL - T-SQL lub PL/SQL - SQL Server
  • Doświadczenie w projektach zw. z relacyjnymi bazami danych oraz Business Intelligence
  • Znajomość narzędzi MS SSIS, MS SSRS, MS SSAS
  • Wiedza z zakresu projektowania i optymalizacji baz danych

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju