Specjalista ds. kluczowych klientów - branża IT

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-11-02

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednego z największych integratorów rozwiązań informatycznych poszukujemy doświadczonych, dynamicznych i zorientowanych na klienta kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Aktywne poszukiwanie nowych klientów w firmach zatrudniających powyżej 100 osób w ramach oferowanych przez naszego Klienta usług serwisowych - Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego - Pełna odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży do podległych Klientów - Bezpośrednia opieka nad przydzielonymi Klientami, kreowanie wśród Klientów potrzeb zgodnych z ofertą firmy i ich konwersja na prospekty sprzedażowe
Wymagania

Wymagania

- Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży IT udokumentowane sukcesami zawodowymi - Bardzo dobra znajomość rynku usług IT - Bardzo dobre rozeznanie w zakresie usług konkurencyjnych dla działalności naszego Klienta - Wysokie zdolności negocjacyjne - Umiejętność efektywnego prowadzenia sprzedaży dla grupy przydzielonych Klientów w tym domykanie współpracy - Znajomość procesów i wymagań biznesowych Klientów wskazanych jak i pozyskanych w ramach usług serwisowych - Umiejętność rozpoznawania potencjalnych wymagań Klientów z obszaru infrastruktury informatycznej - Umiejętność pracy zespołowej - zarówno w roli Specjalisty ds. kluczowych klientów jak i równorzędnego partnera podczas współpracy z pozostałymi zespołami w firmie - Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina - Wysoka kultura osobista - Nienaganna etyka zawodowa
Oferta

Co oferujemy?

- Pracę w doświadczonym, zorientowanym na cel zespole specjalistów - Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop - Atrakcyjne wynagrodzenie - Rozwój zawodowy: szkolenia, spotkania branżowe, ścieżki kariery
Kandydatów spełniających oczekiwania naszego Klienta oraz zdecydowanych na udział w rekrutacji zapraszamy do przesłania cv wraz z opisem doświadczenia. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.