Specjalista ds. Rozwoju i Walidacji Systemów IT

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-10

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
    pakiet sportowy wraz ze świadczeniami
    na działalność kulturalno-oświatową, programy
    prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Zakres obowiązków:

  • analiza i ocena wymagań użytkowych
  • nadzór nad rozwojem systemu wspierającego pracę hurtowni farmaceutycznej (przygotowywanie koncepcji nowych oraz istniejących funkcjonalności)
  • testy systemu przy wdrażaniu nowych wersji
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • wspieranie realizacji procesów logistycznych
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami wykorzystywanych systemów magazynowo-logistycznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
  • 3 letniego doświadczenia w obszarze biznesu
  • nastawienia na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne dostarczanie narzędzi informatycznych wspierających ich realizację
  • dobrej znajomości języka PL/SQL, SQL i relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)
  • wiedzy z zakresu integracji systemów
  • wiedzy z obszaru testowania systemów informatycznych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży dystrybucyjnej/logistycznej oraz farmaceutycznej
  • znajomość zagadnień związanych walidacją systemów informatycznych