Specjalista ds. Sprzedaży systemów CAM

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy - lidera w swojej branży na naszym rynku, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Aktywna sprzedaż systemów CAM
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: od nawiązania współpracy do końcowych negocjacji i finalizacji sprzedaży
  • Przygotowywanie materiałów handlowych (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Nawiązywanie i utrzymanie relacji biznesowych z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Udział w szkoleniach merytorycznych konferencjach i targach

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży rozwiązań inżynierskich dla firm produkcyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań CAM
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Bardzo dobra znajomość rynku rozwiązań IT usprawniających procesy produkcyjne
  • Samodzielność i determinacja w realizacji wytyczonych celów
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

 Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia
  • Zdefiniowana ścieżka rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny (medicover, benefit, bezpłatne kursy j. angielskiego).
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)