Specjalista ds. Wdrożeń

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-16

Ogłoszenie w: Bydgoszcz

Kogo szukamy?

Czym będziesz się zajmować?

  • Realizacją prac wdrożeniowych u Klienta (instalacja, konfiguracja, asysta przy parametryzacji i testach akceptacyjnych realizowanych przez Klienta, asysty powdrożeniowe).
  • Dokumentowaniem zrealizowanych prac
  • Prowadzeniem szkoleń i konsultacji u Klienta z dostarczanych rozwiązań
  • Współpracą z innymi Zespołami w ramach Firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Wyższe (również licencjat) – preferowane bankowość, ekonomia
  • Znajomość środowiska UNIX/LINUX.
  • Znajomość podstaw baz danych i języka SQL
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia szkoleń, prezentacji oraz konsultacji dla Klientów
  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych, obsługi komputera, aplikacji biurowych (MS Office itp.),
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe z obszaru realizacji szkoleń i prezentacji, prowadzeni/udziału w projektach wdrożeniowych, mile widziany staż pracy w bankowości, firmach wdrażających oprogramowanie lub firmach o podobnym charakterze.
  • Odbyte kursy i szkolenia (lub dodatkowe wykształcenie) z zakresu informatyki, bankowości