Specjalista SCCM

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-20

Ogłoszenie w: Częstochowa

Kogo szukamy?

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konfiguracja i wsparcie dla Microsoft System Center Configuration Manager 2012 oraz powiązanych produktów (Microsoft Intune)
  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, serwerami, stacjami roboczymi i ich aktualizacją oraz dystrybucją paczek instalacyjnych wykorzystując system SCCM
  • Opracowanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji narzędzi i procesów na  potrzeby klientów wewnętrznych i/lub zewnętrznych zgodnie z korporacyjnymi globalnymi standardami IT
  • Coaching oraz mentoring współpracowników (lokalnie i globalnie)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, Fizyka, Elektronika lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w udzielaniu 2 – i/lub 3- linii wsparcia dla klienta wewnętrznego i/lub zewnętrznego w środowisku o średniej bądź dużej skali
  • Praktyczne doświadczenie związane z utrzymaniem, implementacją i rozwiązywaniem problemów związanych z SCCM w środowisku korporacyjnym
  • Umiejętność tworzenia paczek instalacyjnych i ich dystrybucji
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server 2008-2012 wraz z powiązanymi usługami (AD, GPO, WSUS, DNS)
  • Preferowana znajomość PowerShell lub innego języka skryptowego w stopniu dobrym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesów opartych o dobre praktyki ITIL
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Pakiet relokacyjny
  • Program treningowy
  • Pakiet dodatkowych benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy