Team Leader PHP - aplikacje www

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, spółki specjalizującej się w prowadzeniu projektów technologicznych i marketingowych (performance marketing), poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • projektowanie aplikacji i systemów informatycznych (głównie aplikacje www)
  • zarządzanie zespołem programistów (2 do 5 osób)
  • utrzymanie wykonanych projektów
  • nadzór nad dokumentacją w ramach prowadzonych projektów

 Nasze super wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w zakresie rozwoju oprogramowania
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji WWW w PHP
  • znajomość systemu Linux
  • doświadczenie w zakresie dużych zbiorów danych najlepiej z kategorii Big Data
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z wydajnością aplikacji
  • znajomość co najmniej dwóch metodologii prowadzenia projektów
  • znajomość języka angielskiego

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość JAVA
  • znajomość MongoDB lub Cassandra
  • znajomość Apache Hadoop lub innych systemów MapReduce
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji WWW w Javie

 Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • elastyczne godziny pracy