Team Leader - Programista Ruby on Rails oraz CoffeeScript

Data utworzenia: 2016-05-09

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Zakres obowiązków:

  • tworzenie kodu języku Ruby
  • organizacja pracy podległego zespołu
  • określanie i wyznaczanie zadań w zespole
  • badanie i określanie potrzeb klientów

 Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w programowaniu Ruby on Rails
  • znajomość MySQL, PostgreSQL, Redis lub MongoDB
  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych oraz NoSQL
  • dobra znajomość GIT
  • znajomość JavaScript z AngularJS oraz CoffeeScript
  • umiejętność kierowania zespołem
  • zdolności komunikacyjne w zakresie współpracy z klientem
  • udzielanie wsparcia oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami
  • biegła znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz poszerzania kompetencji
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe benefity