Web Developer (HTML, CSS, Javascript, JQuery)

Data utworzenia: 2016-09-28

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego Klienta, globalnej firmy specjalizującej się w systemach CMS, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie stron internetowych w oparciu o eZ Publish and Symfon2
  • Przenoszenie istniejących stron internetowych na nowsze wersje eZ Publish
  • Projektowanie aplikacji
  • Stosowanie web-programowania do integracji baz danych i innych systemów informacyjnych
  • Rutynowe utrzymanie istniejących witryn i aplikacji
  • Projektowanie grafiki, animacji, obrabiania zdjęć
  • Kodowanie przy użyciu różnych oprogramowań
  • Tworzenie wizualnego obrazu strony internetowej i uzgodnienie jej z polityką brandu firmy
  • Edycja treści i gramatyki w razie potrzeby

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript, JQuery, API, PHP
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i procesów tworzenia aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość zagadnień CMS
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach informatycznych realizowanych w oparciu o metodykę Scrum albo Kaban
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Pracę z doświadczonymi programistami
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych